685758-2026 - Competition
Netherlands – Motor vehicle insurance services – Wagenparkverzekering
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wagenparkverzekering
Description: Het betreft de wagenparkverzekering van de Veiligheisregio Utrecht (VRU) met 15 voertuigcategoriën. De VR heeft ervoor gekozen de aanbesteding op basis van een WA-CASCO dekking uit te vragen. Het betreft een wagenpark van ongeveer 400 voertuigen/ verzekerde objecten.
Internal identifier: 000009493-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het betreft de wagenparkverzekering van de Veiligheisregio Utrecht (VRU) met 15 voertuigcategoriën en ongeveer 400 verzekerde objecten. De VR heeft ervoor gekozen de aanbesteding op basis van een WA-CASCO dekking uit te vragen. Het betreft een wagenpark van ongeveer 400 voertuigen/ verzekerde objecten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het wagenpark van de VRU muteert maandelijks. Het aan en afvoeren van kentekens kan op dagelijkse basis. De VRU behoudt zich het recht voor om de dekking per object gedurende de looptijd van het contract per premievervaldatum te wijzigen.