685774-2025 - Competition
Netherlands – Furniture – DAS Kantoormeubilair
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Kantoormeubilair
Description: Welkom op het DAS voor de levering van kantoormeubilair voor Stichting Scholen voor Christelijk Basisonderwijs Zeist en omstreken. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle kantoormeubelen die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Scholen voor Christelijk Basisonderwijs Zeist met 1931 leerlingen en 190 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor de levering van kantoormeubilair voor Stichting Scholen voor Christelijk Basisonderwijs Zeist en omstreken. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1