2. Procedure
Procedure
Title: JHL-42/26 Dobava, montaža in vzdrževanje sistema elektronskega in mehanskega zaklepanja z evidenco dostopa
Description: Predmet javnega naročila je dobava, montaža in vzdrževanje sistema elektronskega in mehanskega zaklepanja, z evidenco dostopa na objektih oziroma lokacijah Skupine JAVNI HOLDING Ljubljana, d.o.o., v obsegu oziroma količini, ki ga naročnik vnaprej ne more natančno opredeliti.
Internal identifier: JHL-42/26 (JN-80444)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Naročnik je že izvedel postopek oddaje javnega naročila št. JHL-31/26 »Dobava, montaža in vzdrževanje sistema elektronskega in mehanskega zaklepanja, z evidenco dostopa«, objavljeno na Portalu javnih naročil Republike Slovenije dne 7. 8. 2026 pod št. objave JN006306/2026-EUe16/01 in v Dodatku k Uradnemu listu Evropske unije (TED) pod št. objave 548781-2026 (v nadaljevanju tudi: predhodni postopek), na podlagi katerega so bile vse pravočasno prejete ponudbe zavrnjene, ter postopek oddaje javnega naročila zaključen brez oddaje javnega naročila. Ker se postopek oddaje javnega naročila ponavlja, poleg tega pa naročnik predmet javnega naročila nujno potrebuje zaradi izpolnjevanja zahtev po Zakonu o informacijski varnosti (Ur. l. RS, št. 40/25, v nadaljevanju: ZInfV-1), je naročnik na podlagi četrtega odstavka 40. člena ZJN-3 določil rok za prejem ponudb, ki je krajši od roka iz drugega odstavka v povezavi s petim odstavkom 40. člena ZJN-3.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98395000 Locksmith services
Additional classification (cpv): 44521100 Locks, 44521120 Electronic security lock, 42961100 Access control system
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 579589