686000-2026 - Competition
Slovakia – Electronic equipment – Dodanie, montáž a uvedenie elektronického systému uzamykania kontajnerových boxov v Levoči do prevádzky
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodanie, montáž a uvedenie elektronického systému uzamykania kontajnerových boxov v Levoči do prevádzky
Description: Predmetom zákazky je dodanie a montáž elektronického systému uzamykania kontajnerových stojísk na území mesta Levoča vrátane jeho konfigurácie, naprogramovania, uvedenia do prevádzky, vykonania skúšok a funkčných testov, zaškolenia objednávateľa a zabezpečenia prevádzky, podpory a údržby systému počas obdobia 60 mesiacov. Predmet zákazky zahŕňa dodanie hardvérových a softvérových častí systému, licencií, príslušenstva a všetkých činností potrebných na vytvorenie úplného a funkčného riešenia elektronického uzamykania kontajnerových stojísk. Presný rozsah dodávky, technické parametre, množstvá a jednotlivé miesta inštalácie sú uvedené v technickej špecifikácii, výkaze výmer a zozname miest inštalácie v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 566 508
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31710000 Electronic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001