686038-2023 - ResultRomania-Măgurele: Electronic equipment
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Componente pentru Sistemul LLRF
Reference number: 19/ELI/AP/P/19.06.2023, pozitie PAP 952P
II.1.2.
Main CPV code
31710000 Electronic equipment
II.1.4.
Short description
Scopul acestei proceduri de atribuire este achiziția de Componente pentru Sistemul LLRF conform cerintelor din caietul de sarcini. Componentele LLRF sunt esențiale pentru livrarea fasciculului de electroni, la parametrii specificați în TDR-ul VEGA.
În temeiul prevederilor art. 160 din Legea nr. 98/2016, cu modificările și completările ulterioare, operatorii economici interesați vor solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire cu până la 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare adresate de către operatorii economici, în a 12-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, conform art. 161 din Legea nr. 98/2016, cu modificările și completările ulterioare, coroborat cu art. 27 alin (3) din H.G. nr. 395/2016 cu modificările și completările ulterioare.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
31224400 Connection cables, 31224500 Terminals, 31682220 Mixing panels, 39151100 Racking, 51110000 Installation services of electrical equipment, 71356300 Technical support services, 79632000 Personnel-training services
II.2.4.
Description of the procurement