2. Procedure
Procedure
Title: Gemeente Woudenberg - Maatwerkvoorziening Huishoudelijke Ondersteuning
Description: De Aanbestedende dienst (gemeente Woudenberg) heeft op grond van de Wmo 2015 de verantwoordelijkheid om maatwerkvoorzieningen te treffen voor mensen die beperkt zijn in het vermogen om zelfredzaam te participeren. Zo betreft dit ook de maatwerkvoorziening huishoudelijk ondersteuning (hierna ook: MW HO), met aandacht voor en continuïteit en zelfstandigheid voor inwoners. De Aanbestedende dienst wenst per 1 april 2027 een Overeenkomst af te sluiten voor de duur van één (1) keer twee (2) jaar, met daarna drie (3) verlengingsoptie van elk drie (3) jaar. De aanbestedende dienst wenst (een) professionele en betrouwbare Ondernemer (s) als wederpartij (-en) van een overeenkomst ten behoeve van de uitvoering van de (Wmo 2015) dienst maatwerkvoorziening Huishoudelijke Ondersteuning. -
Internal identifier: IBMN-2026-WOU-KB-002
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98514000 Domestic services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1