2. Procedure
Procedure
Title: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY ŁĘCZYCE
Description: 5.1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych oraz ich transport do Zakładu Zagospodarowania Odpadów “Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o.o., Czarnówko 34, 84-351 Nowa Wieś Lęborska, powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Łęczyce; 5.2. dostarczenie worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych takich jak: papier, tworzywa sztuczne i metale, szkło oraz odpady biodegradowalne 5.3. zorganizowanie raz w roku zbiórki odpadów wielkogabarytowych, elektroodpadów oraz opon. Przedmiotowa akcja winna obejmować odbiór następujących frakcji odpadów: odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz opony. 5.4. kontrola realizacji przez właścicieli nieruchomości obowiązku selektywnej zbiórki odpadów komunalnych; 5.5. prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 10 do niniejszej SWZ.
Internal identifier: IZP.271.13.2026.DB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services, 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych oraz ich transport do Zakładu Zagospodarowania Odpadów “Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o.o., Czarnówko 34, 84-351 Nowa Wieś Lęborska, powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Łęczyce; 5.2. dostarczenie worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych takich jak: papier, tworzywa sztuczne i metale, szkło oraz odpady biodegradowalne 5.3. zorganizowanie raz w roku zbiórki odpadów wielkogabarytowych, elektroodpadów oraz opon. Przedmiotowa akcja winna obejmować odbiór następujących frakcji odpadów: odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz opony. 5.4. kontrola realizacji przez właścicieli nieruchomości obowiązku selektywnej zbiórki odpadów komunalnych; 5.5. prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 10 do niniejszej SWZ.