2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud technische installaties gemeentelijke gebouwen en opvanglocaties
Description: Zie hiervoor de documenten. Zie hiervoor de documenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations, 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: P1. Onderhoud technische installaties gemeentelijke gebouwen
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De te sluiten Raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2027 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De Raamovereenkomst kan door De gemeente optioneel zesmaal met één (1) jaar verlengd worden.
Lot: LOT-0002
Title: P2. Onderhoud technische installaties gemeentelijke opvanglocaties
Description: Zie hiervoor de documenten.
Internal identifier: 2