See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Colită ulcerativă și boala Crohn pentru anul 2027
Description: Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Colită ulcerativă și boala Crohn pentru anul 2027
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products