686362-2026 - Planning
Poland – Public road transport services – Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Prior information notice for public passenger transport services
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Description: Na podstawie art. 23 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 1231), Organizator informuje o zamiarze zawarcia umowy o świadczenie usług zgodnie z art. 19 ust. 1 pkt 1 powyższej ustawy: 1. Określenie rodzaj transportu: transport drogowy, przewozy autobusowe przedmiotem umowy jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego obejmującego obszar działania Związku, dla którego Związek Powiatowo-Gminny „Komunikacja Powiatu Żywieckiego” jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych: Lp. Trasa 1. Żywiec - Kocierz Rychwałdzki 2. Żywiec - Ślemień 3. Żywiec - Las 4. Żywiec - Kocoń 5. Żywiec - Rychwałd 6. Żywiec - Rychwałdek 7. Żywiec - Pewel Ślemieńska 8. Żywiec - Pewel Wielka 9. Żywiec - Koszarawa 10. Żywiec - Korbielów 11. Żywiec - Krzyżówki 12. Żywiec - Sopotnia Wielka 13. Żywiec - Złatna 14. Żywiec - Glinka 15. Żywiec - Soblówka 16. Żywiec - Rycerka Górna 17. Żywiec - Sól 18. Żywiec - Zwardoń 19. Żywiec - Rajcza, Nickulina 20. Żywiec - Laliki 21. Żywiec - Nieledwia 22. Żywiec - Koniaków 23. Żywiec - Kamesznica 24. Żywiec - Milówka, Prusów 25. Żywiec - Żabnica 26. Żywiec - Cięcina 27. Żywiec - Przybędza 28. Żywiec - Milówka 29. Żywiec - Słotwina 30. Żywiec - Lipowa 31. Żywiec - Ostre 32. Żywiec - Twardorzeczka 33. Żywiec - Łodygowice 34. Żywiec - Pietrzykowice 35. Żywiec - Bierna 36. Żywiec - Szczyrk 37. Żywiec - Międzybrodzie Bialskie 38. Żywiec - Międzybrodzie Żywieckie 39. Żywiec - Przyłęków 40. Żywiec - Juszczyna 41. Żywiec - Radziechowy 42. Żywiec - Brzuśnik 43. Żywiec - Bystra 44. Żywiec - Trzebinia 45. Żywiec - Bielsko-Biała 46. Żywiec - Cieszyn 47. Żywiec - Sucha Beskidzka 48. Żywiec - Wadowice 2. Zmiana informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 1231) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji. 3. Miejsce zamieszczenia niniejszego ogłoszenia: a. Biuletyn Informacji Publicznej Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Powiatu Żywieckiego”, b. Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, c. Strona internetowa organizatora (https://www.komunikacjapowiatuzywieckiego.pl/).
Type of procedure: Competitive tendering (article 5(3) of Regulation 1370/2007)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Nature of the transport services: Bus transport services (urban / regional)
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001