686504-2026 - Competition
Lithuania – Snow-clearing services – Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vydmantų seniūnijos vietinės reikšmės kelių (gatvių) ir aikštelių sniego valymo paslauga žiemos sezono metu
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vydmantų seniūnijos vietinės reikšmės kelių (gatvių) ir aikštelių sniego valymo paslauga žiemos sezono metu
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti Vydmantų seniūnijos vietinės reikšmės kelių (gatvių) ir aikštelių sniego valymo paslaugas. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Pirkimo apimtys, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0