686507-2026 - Competition
Bulgaria – Medical equipments – „Доставка и монтаж на медицинска апаратура за ендоскопски изследвания в гастроентерологично отделение” на „МБАЛ „Княгиня Клементина” - София” ЕАД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка и монтаж на медицинска апаратура за ендоскопски изследвания в гастроентерологично отделение” на „МБАЛ „Княгиня Клементина” - София” ЕАД
Description: „Доставка и монтаж на медицинска апаратура за ендоскопски изследвания в гастроентерологично отделение” на „МБАЛ „Княгиня Клементина” - София” ЕАД
Internal identifier: 609813
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: На основание по чл. 114, ал. 1 от ЗОП, изпълнението започва след потвърждение от възложителя за осигурено финансиране и представяне от изпълнителя на определената гаранция за изпълнение. При непредставяне на гаранцията за изпълнение в посочения от възложителя срок, без наличието на обективни причини, възложителят прекратява договора. Когато след изтичане на тримесечен срок от сключване на договора не е осигурено финансиране, всяка от страните може да поиска прекратяването му без предизвестие. Когато след изтичане на 10- месечен срок от сключване на договора не е осигурено финансиране, договорът се счита за прекратен.