686533-2026 - Competition
Belgium – Lift-maintenance services – Onderhoudscontract liften 2027-2033
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoudscontract liften 2027-2033
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan 74 liften, verspreid over verschillenden gebouwen behorende tot het patrimonium van Woonmaatschappij Vivus bv. Deze opdracht omvat de volgende diensten: 1. Het afsluiten van een beperkt omnium onderhoudscontract voor het uitvoeren van technische onderhouds- en herstellingswerken en ontstoringen aan 74 lifteninstallaties behorend tot het patrimonium van Woonmaatschappij Vivus bv. 2. Verhelpen opmerkingen op de periodieke keuringsverslagen. 3. Het uitvoeren van een jaarlijkse, grondige schoonmaak.
Internal identifier: PPP19S-411/6024/OC - liften 2027-2033
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: OC - liften 2027-2033_1
686533-2026 - Mededinging
België – Liftonderhoud – Onderhoudscontract liften 2027-2033
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: OC - liften 2027-2033_1