686549-2026 - Competition
Poland – Electricity – Usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.
Description: jest usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektów Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. 2.. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: L.p. punkt odbioru Punkt odbioru energii elektrycznej Lokalizacja punktu odbioru i parametry energii
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Options:
Description of the options: brak