2. Procedure
Procedure
Title: Matchingsapplicatie
Description: De gemeente Utrecht wil een Overeenkomst afsluiten voor het leveren en implementeren, van een SaaS-oplossing ter ondersteuning van de dienstverlening voor de afdeling Acquisitie en Matchen, inclusief beheer, onderhoud en aanvullende consultancy. De ICT-prestatie dient jaarlijks te voorzien in: 60 muteerlicenties: gebruikers kunnen de gegevens en functionaliteiten waarvoor zij geautoriseerd zijn raadplegen, toevoegen en wijzigen. 15 inzagelicenties: gebruikers kunnen uitsluitend de gegevens en functionaliteiten raadplegen waarvoor zij geautoriseerd zijn. 5 beheerlicenties: gebruikers beschikken over aanvullende beheerrechten voor onder andere het beheren van gebruikers, het (de)activeren van Licenties en het toekennen en wijzigen van autorisaties. Aanvullende consultancy op afroep
Internal identifier: 2025WI840
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 72266000 Software consultancy services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72300000 Data services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst bestaat de mogelijkheid om aanvullende werkzaamheden uit te voeren, waaronder consultancy. Voor deze werkzaamheden is een budget gereserveerd van maximaal 30% van de opdrachtwaarde.