686656-2026 - Competition
Poland – Security services – Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia Zamawiającego w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia Zamawiającego w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Description: Usługa polegać będzie na ochronie fizycznej osób i mienia Zamawiającego – tj. budynków oraz osób w nich przebywających, znajdujących się tam pomieszczeń i rzeczy znajdujących się w tych pomieszczeniach oraz terenów do nich przyległych wraz z obiektami i rzeczami na nich się znajdującymi. W zakresie ochrony Wykonawca jest zobowiązany w ogólności podejmować działania zapobiegające przestępstwom i wykroczeniom przeciwko osobom oraz mieniu powierzonemu do ochrony, a także przeciwdziałające powstaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń lub ze zdarzeń losowych oraz niedopuszczające do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony. Inne określone w SWZ.
Internal identifier: TZ.PNU.US.260.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001