686676-2026 - Competition
Poland – Waste-tip management services – „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1: Zamówienie obejmuje: a) transport odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku, ul. Świętej Tekli 62, 26-067 Strawczyn do miejsca zagospodarowania, b) zagospodarowanie odpadów zadeklarowanych w ofercie Wykonawcy. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia, w szczególności przejmuje on odpowiedzialność za przyjęte odpady, za należyte postępowanie z nimi i za skutki z tego wynikające. Parametry jakościowe odpadów to: - frakcja: do 35 mm - wartość opałowa (kaloryczność): 14 - 18 MJ/kg - wilgotność: 15 - 45 % - zawartość chloru: do 0,9 % Podane parametry mają charakter poglądowy. Należy założyć, że podane parametry jakościowe, co do danej partii mogą odbiegać od ww. ustalonych parametrów, jednakże średnio dla całości przedmiotu zamówienia będą zgodne z deklarowanymi. Ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi 800 Mg ± 20%. Uwaga: Podane ilości odpadu są szacunkowe. Gwarantowana ilość odpadów zadeklarowana do przekazania przez Zamawiającego to: 500 Mg Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia odbioru testowego odpadu o kodzie 19 12 10 na zasadach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia. Część nr 2: Zamówienie obejmuje: a) transport odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku, ul. Świętej Tekli 62, 26-067 Strawczyn do miejsca zagospodarowania, b) zagospodarowanie odpadów zadeklarowanych w ofercie Wykonawcy. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia, w szczególności przejmuje on odpowiedzialność za przyjęte odpady, za należyte postępowanie z nimi i za skutki z tego wynikające. Parametry jakościowe odpadów to: - frakcja: do 35 mm - wartość opałowa (kaloryczność): 18 - 22 MJ/kg - wilgotność: 18 - 22 % - zawartość chloru: do 0,9 % Podane parametry mają charakter poglądowy. Należy założyć, że podane parametry jakościowe, co do danej partii mogą odbiegać od ww. ustalonych parametrów, jednakże średnio dla całości przedmiotu zamówienia będą zgodne z deklarowanymi. Ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi 300 Mg ± 20%. Uwaga: Podane ilości odpadu są szacunkowe. Gwarantowana ilość odpadów zadeklarowana do przekazania przez Zamawiającego to: 200 Mg Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia odbioru testowego odpadu o kodzie 19 12 10 na zasadach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: PGO/04/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Description: Część nr 1: Zamówienie obejmuje: a) transport odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku, ul. Świętej Tekli 62, 26-067 Strawczyn do miejsca zagospodarowania, b) zagospodarowanie odpadów zadeklarowanych w ofercie Wykonawcy. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia, w szczególności przejmuje on odpowiedzialność za przyjęte odpady, za należyte postępowanie z nimi i za skutki z tego wynikające. Parametry jakościowe odpadów to: - frakcja: do 35 mm - wartość opałowa (kaloryczność): 14 - 18 MJ/kg - wilgotność: 15 - 45 % - zawartość chloru: do 0,9 % Podane parametry mają charakter poglądowy. Należy założyć, że podane parametry jakościowe, co do danej partii mogą odbiegać od ww. ustalonych parametrów, jednakże średnio dla całości przedmiotu zamówienia będą zgodne z deklarowanymi. Ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi 800 Mg ± 20%. Uwaga: Podane ilości odpadu są szacunkowe. Gwarantowana ilość odpadów zadeklarowana do przekazania przez Zamawiającego to: 500 Mg Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia odbioru testowego odpadu o kodzie 19 12 10 na zasadach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Część nr 1 - PGO/04/09/2026
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Description: Część nr 2: Zamówienie obejmuje: a) transport odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku, ul. Świętej Tekli 62, 26-067 Strawczyn do miejsca zagospodarowania, b) zagospodarowanie odpadów zadeklarowanych w ofercie Wykonawcy. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia, w szczególności przejmuje on odpowiedzialność za przyjęte odpady, za należyte postępowanie z nimi i za skutki z tego wynikające. Parametry jakościowe odpadów to: - frakcja: do 35 mm - wartość opałowa (kaloryczność): 18 - 22 MJ/kg - wilgotność: 18 - 22 % - zawartość chloru: do 0,9 % Podane parametry mają charakter poglądowy. Należy założyć, że podane parametry jakościowe, co do danej partii mogą odbiegać od ww. ustalonych parametrów, jednakże średnio dla całości przedmiotu zamówienia będą zgodne z deklarowanymi. Ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi 300 Mg ± 20%. Uwaga: Podane ilości odpadu są szacunkowe. Gwarantowana ilość odpadów zadeklarowana do przekazania przez Zamawiającego to: 200 Mg Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia odbioru testowego odpadu o kodzie 19 12 10 na zasadach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Część nr 2 - PGO/04/09/2026