686699-2026 - Competition
Poland – Diesel oil – Sukcesywne dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb95 do magazynu Zamawiającego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb95 do magazynu Zamawiającego
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego w ilości szacunkowej 500.000 litrów spełniającego Polską Normę PN-EN-590 z póź. zmianami i benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości szacunkowej 150.000 litrów spełniającą Polską Normę PN-EN-228 z póź. zmianami do magazynu Zamawiającego w Ciechanowie ul. Gostkowska 83 w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027r. Wielkości zamówienia mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego.
Internal identifier: ZKM/1/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego w ilości szacunkowej 500.000 litrów spełniającego Polską Normę PN-EN-590 z póź. zmianami i benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości szacunkowej 150.000 litrów spełniającą Polską Normę PN-EEN-228 z póź. zmianami do magazynu Zamawiającego w Ciechanowie ul. Gostkowska 83 w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027r. Wielkości zamówienia mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego.