686829-2024 - Result
Netherlands – Security services – EA Beveiligingsdiensten tbv Radboudumc
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Beveiligingsdiensten tbv Radboudumc
Description: Dit betreft een Niet-Openbare Europese aanbesteding inzake 'Beveiligingsdiensten' t.b.v. het Radboud universitair medisch centrum te Nijmegen (hierna ook te noemen: 'Radboudumc'). De aanbesteding betreft de dienstverlening inzake Beveiligingsdiensten. Radboudumc wenst hiertoe een overeenkomst te sluiten met één Ondernemer voor de duur van drie (3) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar. Aanleiding van de Opdracht Aanleiding is het aflopen van de raamovereenkomst met haar huidige leverancier voor de functiegroepen die binnen dit domein vallen. Deze overeenkomst eindigt uiterlijk 31 december 2024 of zoveel eerder als het Radboudumc een nieuwe Overeenkomst heeft gesloten. Vanwege het feit dat de opdrachtwaarde boven de aanbestedingsdrempel ligt, dient deze dienstverlening in de markt gezet te worden d.m.v. een Europese Aanbesteding. Doel van de Opdracht Het doel van het Radboudumc is het selecteren van één Opdrachtnemer voor de dienstverlening inzake Beveiligingsdiensten op basis van de in de aanbesteding gestelde eisen en wensen en met inachtneming van de thema's (kwaliteitsverbetering, innovatie en duurzaamheid). De gecontracteerde partij moet aantoonbaar kunnen en willen bijdragen aan deze thema's binnen het Radboudumc.
Internal identifier: T73026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 38 500 hours