2. Procedure
Procedure
Title: Deelnemen aan een marktconsultatie in het station van Antwerpen-Centraal, concept Belevingsruimte
Description: In Antwerpen-Centraal worden al enkele jaren verschillende events georganiseerd en de vraag neemt elk jaar toe. Er is een ruimte vrijgekomen die NMBS als proefproject heeft ingezet als locatie waar evenementen& andere vormen van beleving kunnen doorgaan. Na positieve evaluatie is NMBS op zoek naar een concessionaris om deze ruimte als belevingsruimte uit te baten. Het doel is om het station nog meer in de kijker te zetten als een plaats waar je meer kan doen als de trein nemen.
Internal identifier: CM019BU2026 – 0012910
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Deelnemen aan een marktconsultatie in het station van Antwerpen-Centraal,concept Belevingsruimte
Internal identifier: 1
686849-2026 - Licitación
Bélgica – Servicios comerciales al por menor de hostelería y restauración – Deelnemen aan een marktconsultatie in het station van Antwerpen-Centraal, concept Belevingsruimte
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CM019BU2026 – 0012910
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55000000 Servicios comerciales al por menor de hostelería y restauración
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1