686865-2026 - Competition
Bulgaria – Structures and parts of structures – „Закупуване и доставка на мобилна сцена за нуждите на проект ROBG0229 – Inclusion по Процедура 3 на Интеррег VI-A Румъния – България 2021 – 2027“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Закупуване и доставка на мобилна сцена за нуждите на проект ROBG0229 – Inclusion по Процедура 3 на Интеррег VI-A Румъния – България 2021 – 2027“
Description: Предметът на обществената поръчка е „Закупуване и доставка на мобилна сцена за нуждите на проект ROBG0229 – Inclusion по Процедура 3 на Интеррег VI-A Румъния – България 2021 – 2027“. Кратко описание: В предмета на обществената поръчка са включени дейности по транспорт, доставка, товаро-разтоварителни дейности, монтаж/сглобяване и разполагане (ако е приложимо) на сцената. Подробното описание на техническите характеристики на мобилната сцена са посочени в Техническата спецификация.
Internal identifier: 611324
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44210000 Structures and parts of structures
5. Lot
Lot: LOT-0001