686901-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w latach 2026 - 2028 na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w obrębie TZOM Młynów
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w latach 2026 - 2028 na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w obrębie TZOM Młynów
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w latach 2026 - 2028 na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w obrębie TZOM Młynów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 500 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
Internal identifier: ZP.260.200.2026.PW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services, 77314000 Grounds maintenance services, 77340000 Tree pruning and hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0001