2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud Sportvelden Gemeente Nijmegen
Description: Onderhoud natuurgrasvelden en groen op sportterreinen in Nijmegen. Periode initieel 2 jaar met 2 x mogelijke verlenging van 1 jaar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000