2. Procedure
Procedure
Title: Leveren Financieel systeem en HRM-Systeem
Description: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een opdracht met één leverancier per perceel of één leverancier voor beide percelen, voor het beschikbaar stellen (hosten, installeren, configureren, implementeren - inclusief migreren/converteren van historische gegevens, testen, accepteren, live gaan, opleiden en beheren) van een operationeel en integraal Financieel Informatie Systeem en HRM-systeem, specifiek toegespitst op de (deels verplichte) werkwijze van Nederlandse gemeenten, hierna te noemen de ICT Prestatie. 2 systemen voor totaal 600 medewerkers.
Internal identifier: 2025-032373
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een opdracht met één leverancier per perceel of één leverancier voor beide percelen, voor het beschikbaar stellen (hosten, installeren, configureren, implementeren - inclusief migreren/converteren van historische gegevens, testen, accepteren, live gaan, opleiden en beheren) van een operationeel en integraal Financieel Informatie Systeem en/of HRM systeem, specifiek toegespitst op de (deels verplichte) werkwijze van Nederlandse gemeenten, hierna te noemen de ICT Prestatie. De inschrijver dient met de aanbieding te voorzien in levering van de applicatie, implementatie en conversie, hosting en het onderhoud van het financieel systeem en/of HRM-systeem.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Description: De opdracht omvat het implementeren van de oplossing, het bedrijfsklaar opleveren en het onderhouden en ondersteunen van het HRM systeem (incl. SA) , zoals beschreven in deze aanbestedingsdocumenten en het bijbehorende Programma van Eisen. leveren van een HRM-systeem en/of financieel systeem bij de gemeente Steenwijkerland met 600 medewerker
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: geen
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - levering van een financieel systeem
Description: De opdracht omvat het implementeren van de oplossing, het bedrijfsklaar opleveren en het onderhouden en ondersteunen van het Financieel systeem, zoals beschreven in deze aanbestedingsdocumenten en het bijbehorende Programma van Eisen.
Internal identifier: 2
Interne identificatiecode: 2025-032373
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2