687014-2026 - Competition
Croatia – Construction work for commercial buildings – Radovi izgradnje poslovno-trgovačkih zgrada na prostoru Gradskog centra Trilj (ex Cetinka)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Radovi izgradnje poslovno-trgovačkih zgrada na prostoru Gradskog centra Trilj (ex Cetinka)
Description: Predmet nabave je projektiranje i građenje poslovno-trgovačkih zgrada na prostoru Gradskog centra Trilj (ex Cetinka), poslovnih prostora i parkirnih mjesta detaljno opisani u Projektnom zadatku
Internal identifier: ND-01/26
Type of procedure: Competitive dialogue
Main features of the procedure: Natjecateljski dijalog
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45213100 Construction work for commercial buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000