687253-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa produktów leczniczych ZP29/A/12/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów leczniczych ZP29/A/12/2026
Description: 4.1. Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (zwanych również asortymentem) dla potrzeb oddziałów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o., zamawianych przez Aptekę szpitalną w asortymencie oraz wymaganiach bezwzględnych określonych w formularzu asortymentowo - cenowym - załącznik nr 1 do SWZ. 4.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Przedmiotem postępowania jest pełen zakres, zarówno gwarantowany, jak i opcjonalny. 4.3. Dostawa asortymentu będzie realizowana na podstawie zamówień częściowych na koszt i ryzyko Wykonawcy do Apteki szpitalnej w terminie 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33141550 Heparin
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leki różne
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 A do SWZ - Część 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Przedmiotem postępowania jest pełen zakres, zarówno gwarantowany, jak i opcjonalny. -minimalny poziom zamówienia – wynosi 70% łącznej wartości Umowy, która zostanie zrealizowana w okresie obowiązywania Umowy; -wartość zamówienia obejmująca opcję – wynosi 30% łącznej wartości Umowy, która może, ale nie musi zostać zrealizowana w okresie obowiązywania Umowy. Zmawiający przewiduje, że skorzysta z opcji w następujących okolicznościach, skutkujących zwiększeniem zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem Umowy: -gdy z uwagi na zmienną liczbę pacjentów lub jednostek chorobowych, niezależnych w jakimkolwiek stopniu od Zamawiającego, ilości przedmiotu Umowy, określone jako podstawowe okażą się niewystarczające dla wykonania statutowych obowiązków Zamawiającego w zakresie działalności leczniczej; -dokonania wewnętrznych zmian w procedurach medycznych lub schematach leczenia, -podpisania nowych umów na udzielanie świadczeń zdrowotnych.
Lot: LOT-0002
Title: Leki
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 B do SWZ - Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Leki do użytku zewnętrznego
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 C do SWZ - Część 3
Lot: LOT-0004
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 D do SWZ - Część 4
Additional classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use, 33615100 Insulin
Lot: LOT-0005
Title: Heparyny drobnocząsteczkowe
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 E do SWZ - Część 5
Main classification (cpv): 33141550 Heparin
Lot: LOT-0006
Title: Płyny infuzyjne i wlewy
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 F do SWZ - Część 6
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Lot: LOT-0007
Title: Żywienie dojelitowe i doustne
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 G do SWZ - Część 7
Main classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids
Lot: LOT-0008
Title: Produkty lecznicze
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 H do SWZ - Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Lek immunostymulujący
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1 I do SWZ - Część 9
Main classification (cpv): 33651000 General anti-infectives for systemic use and vaccines