687498-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej do budynku przy ul. Ludnej 4A Kancelarii Sejmu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej do budynku przy ul. Ludnej 4A Kancelarii Sejmu
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynku przy ul. Ludnej 4A w Warszawie będącego w zarządzie Kancelarii Sejmu w terminie od 1 stycznia 2027 r. przez okres 36 miesięcy lub do wyczerpania wartości brutto umowy (w zależności, które zdarzenie nastąpi pierwsze).
Internal identifier: BIT-II.3012.34.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity, 65310000 Electricity distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001