687958-2024 - Result
Romania – Construction work for water and sewage pipelines – Extindere sistem de alimentare cu apa si infiintare sistem de canalizare in comuna Posta Calnau , judetul Buzau-Lot 1 + Lot 2
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleExtindere sistem de alimentare cu apa si infiintare sistem de canalizare in comuna Posta Calnau , judetul Buzau-Lot 1 + Lot 2
Descriptionlucrari de extindere retea alimentare cu apa si infiintare de retea de canalizare ape uzate lot 1+2( etapa 1+2) valoare totala estimata este de 75.014.817.54 din care : lot 1=33.390.606,33 lei fara TVAdin care utilitati=435.378,50 lei fara TVA Investitia de baza= 32.814.094,49 lei fara TVA Organizare de santier= 141.133,34 lot 2 =41.624.211,21 lei fara TVA din care utilitati=450.347,50 lei fara TVA investitia de baza=40.001.926,06 lei fara TVA organizare de santier=171.937,65 lei fara TVA
Internal identifier1/3724520/2023
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
LotLOT-0001
TitleExtindere sistem de alimentare cu apa si Infiintare sistem de canalizare in comuna Posta Calnau , judetul Buzau-Lot 1
Descriptionlucrari de extindere retea alimentare cu apa si sistem de canalizare ape uzate
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 45232150 Works related to water-distribution pipelines
LotLOT-0002
TitleExtindere sistem de alimentare cu apa si Infiintare sistem de canalizare in comuna Posta Calnau , judetul Buzau-Lot 2
Descriptionlucrari de extindere retea de alimentare cu apa si sistem de canalizare ape uzate
Internal identifier2