See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Contract de furnizare cromatograf de lichide de înaltă performanță cuplat cu detector sir de diode și spectrometru de masă
Description: Cromatograf de lichide de inaltă performanță cuplat cu detector sir de diode si spectrometru de masă pentru caracterizarea de compusi din extracte obtinute din prelucrarea fluxurilor laterale provenite din agricultură și industria agro-alimentară precum si din diferite formulari.
Internal identifier: 3324060_2024_PAAPD1497979
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achiziția unui cromatograf de lichide de inaltă performanță cuplat cu detector sir de diode si spectrometru de masă pentru caracterizarea de compusi din extracte obtinute din prelucrarea fluxurilor laterale provenite din agricultură și industria agro-alimentară precum si din diferite formulari.
Internal identifier: 1