2. Procedure
Procedure
Title: Uitvoering wet WOZ
Description: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Oisterwijk, Hilvarenbeek en Goirle, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de ‘Uitvoering wet WOZ’ aan te besteden 1
Internal identifier: K011334
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354300 Cadastral surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Oisterwijk, Hilvarenbeek en Goirle, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de ‘Uitvoering wet WOZ’ aan te besteden 0
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: n.v.t.