See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CLRS Dronedetectiesysteem
Description: CLRS wil het Aeroscope-dronedetectiesysteem vervangen, omdat dit systeem het einde van zijn levensduur nadert. Een mogelijke vervanger wordt maximaal twaalf maanden getest binnen een CD&E-traject. Als dit systeem voldoet, kan worden besloten een optie tot verdere aanschaf te lichten.
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125000 Surveillance system
5. Lot
Lot: LOT-0000
Titel: CLRS Dronedetectiesysteem
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35125000 Bewakingssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000