688260-2026 - Competition
Bulgaria – Vehicles for refuse – «Доставка чрез покупка на сметосъбиращ автомобил за нуждите на Община Летница»
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: «Доставка чрез покупка на сметосъбиращ автомобил за нуждите на Община Летница»
Description: Предметът на поръчката обхваща извършване на доставка на един брой фабрично нов, неупотребяван сметосъбиращ автомобил, предназначен за обслужване на съдове за смет с обем от 110 л. до 1100 л., с надстройка тип «вариопреса» и бункер с обем минимум 22 куб.м. Целта на настоящата обществената поръчка е избор на Изпълнител, който да извърши доставка на нова специализирана техника - автомобил за сметосъбиране и сметоизвозване, с който ще се обезпечи системата за събиране и транспортиране на отпадъци от всичките четири населени места от територията на Община Летница и извозването им до гр. Ловеч на регионалното депо за неопасни отпадъци за общините Ловеч, Летница и Угърчин. Избраният за изпълнител следва да извърши доставка на сметосъбиращия автомобил до адреса на Възложителя, както и да подготви всички документи за за регистрацията на сметосъбиращия автомобил в сектор «Пътна полиция» към Областна дирекция на МВР Ловеч. След преглед и приемане на доставения сметосъбиращ автомобил, придружен със съответните документи, без забележки от страна на упълномощения служител на Община Летница, същият и Изпълнителят или негов представител извършват съвместно първоначална регистрация на сметосъбиращия автомобил в сектор «Пътна полиция» към Областна дирекция на МВР Ловеч. Регистрацията на камиона се извършва за сметка на и от Възложителя. Пълната информация относно техническите параметри и характеристики към изпълнението на обществената поръчка е посочена в „Техническата спецификация“, неразделна част от документацията за обществената поръчка.
Internal identifier: 609916
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
Additional classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001