2. Procedure
Procedure
Title: „Czarna Woda - Zbiornik Kątki, gm. Marcinowice" - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji niezbędnych do realizacji zadania
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych i wymaganych prawem zgód, uzgodnień oraz decyzji administracyjnych dla zadania inwestycyjnego pn. „Czarna Woda - Zbiornik Kątki, gm. Marcinowice".
Internal identifier: V.ROZ.270.2.139.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy zakres zamówienia objętego prawem opcji określa Opis Przedmiotu Zamówienia, Zakres rzeczowo- finansowy oraz wzór Projektowanych Postanowień Umowy.