688833-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla Apteki Szpitalnej w podziale na części: PAKIET 1 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 1 PAKIET 2 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 2 PAKIET 3 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 3 PAKIET 4 - LEKI PSYCHOTROPOWE PAKIET 5 - LEKI ZWIOTCZAJĄCE PAKIET 6 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 4 PAKIET 7 - VALGANCICLOVIR PAKIET 8 - BETHAMETHASONE Wykonawca może zaoferować wyłącznie produkty dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne
Internal identifier: 01/10/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 1
Description: PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 2
Description: PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 3
Description: PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET 4 - LEKI PSYCHOTROPOWE
Description: LEKI PSYCHOTROPOWE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET 5 - LEKI ZWIOTCZAJĄCE
Description: LEKI ZWIOTCZAJĄCE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET 6 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 4
Description: PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET 7 - VALGANCICLOVIR
Description: VALGANCICLOVIR Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET 8 - BETHAMETHASONE
Description: BETHAMETHASONE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: 01/10/26 - pakiet 8