688847-2026 - Competition
Poland – Refuse collection services – „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK”
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z każdej miejscowości położonej na terenie Gminy Damnica wraz z prowadzeniem i kompleksową obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w miejscowości Karzniczka, gmina Damnica. Podstawowe dane o gminie: • liczba miejscowości- 27, (Bięcino, Bobrowniki, Budy, Damnica, Damno, Dąbrówka, Dębniczka, Domaradz, Głodowo, Jeziorka, Karzniczka, Łebień, Łojewo, Mianowice, Mrówczyno, Paprzyce, Sąborze, Skibin, Stara Dąbrowa, Strzyżyno, Świecichowo, Świtały, Wiatrowo, Wielogłowy, Wiszno, Zagórzyca, Zagórzyczki), • liczba mieszkańców zameldowanych wg danych na dzień 31.12.2025 roku- 5463 osoby, • liczba nieruchomości zamieszkałych- ok.1800. Szczegółowy wykaz nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne Zamawiający przekaże Wykonawcy wyłonionemu w niniejszym postępowaniu po podpisaniu umowy. Podana ilość mieszkańców oraz nieruchomości jest szacunkowa, może się różnić od stanu faktycznego, co nie będzie wpływało na cenę przedmiotu zamówienia. • Ilość odebranych zmieszanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Damnica w 2025 roku – 582,08 Mg, • Ilość odebranych zmieszanych odpadów opakowaniowych z terenu Gminy Damnica w 2025 roku- 197,90 Mg, • Ilość odebranych odpadów z papieru i tektury- 45,64 Mg, • Ilość odebranych odpadów opakowań ze szkła z terenu Gminy Damnica w 2025 roku- 116,28 Mg, • Ilość odpadów ulegających biodegradacji, w tym zielonych- 513,65 Mg, • Ilość odpadów wielkogabarytowych- 213,88 Mg, • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny- 9,12 Mg, • Zużyte opony – 17,00 Mg, • Budowlane i rozbiórkowe- 122,24 Mg, • Odzież i tekstylia- 45,50 Mg, • Pozostałe: farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, urządzenia zawierające freony- ok. 4,08 Mg
Internal identifier: ZP.271.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK
Description: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK