688942-2026 - Competition
Greece – Coronary endoprostheses – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ - ΜΠΑΛΟΝΙΩΝ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ - ΜΠΑΛΟΝΙΩΝ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η προμήθεια διαφόρων τύπων Ενδοστεφανιαίων Προθέσεων - Μπαλονιών για τις ανάγκες του καρδιολογικού Τμήματος του Γενικού Νοσοκομείου «Ασκληπιείο» Βούλας.
Internal identifier: ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΓΑΘΩΝ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184500 Coronary endoprostheses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 925 pieces