688986-2026 - Competition
Poland – Survey conduction services – Kompleksowa realizacja minimalnie 3 (zamówienie podstawowe), a maksymalnie 5 (2 badania to zamówienie opcjonalne) badań ilościowych na reprezentatywnej próbie respondentów, przeprowadzonych z wykorzystaniem metod CAWI (Computer-Assisted Web Interviewing) albo CATI (Computer-Assisted Telephone Interviewing).
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa realizacja minimalnie 3 (zamówienie podstawowe), a maksymalnie 5 (2 badania to zamówienie opcjonalne) badań ilościowych na reprezentatywnej próbie respondentów, przeprowadzonych z wykorzystaniem metod CAWI (Computer-Assisted Web Interviewing) albo CATI (Computer-Assisted Telephone Interviewing).
Description: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja minimalnie 3 (zamówienie podstawowe), a maksymalnie 5 (2 badania to zamówienie opcjonalne) badań ilościowych na reprezentatywnej próbie respondentów. Dla każdego badania Zamawiający wybierze jedną metodę jego realizacji spośród: CAWI (Computer-Assisted Web Interviewing) albo CATI (Computer-Assisted Telephone Interviewing), z wyłączeniem możliwości łączenia metod w ramach jednego badania. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający opis minimalnych wymagań stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Internal identifier: ZZP.ZP.412.42.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79311200 Survey conduction services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja minimalnie 3 (zamówienie podstawowe), a maksymalnie 5 (2 badania to zamówienie opcjonalne) badań ilościowych na reprezentatywnej próbie respondentów. Dla każdego badania Zamawiający wybierze jedną metodę jego realizacji spośród: CAWI (Computer-Assisted Web Interviewing) albo CATI (Computer-Assisted Telephone Interviewing), z wyłączeniem możliwości łączenia metod w ramach jednego badania.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. tj. zwiększania zakresu przedmiotu zamówienia, o kompleksową realizację kolejnych 2-óch (dwóch) badań ilościowych metodą CAWI lub CATI do maksymalnej ilości 5 (pięciu).