2. Procedure
Procedure
Title: Detachering participatiebanen
Description: De Universiteit Utrecht zoekt een organisatie die het werven, selecteren en ter beschikking stellen van tijdelijk personeel in het kader van de wet Banenafspraak als dienstverlening gaat verzorgen. Deelname aan de aanbestedingsprocedure en de uitvoering van de opdracht is voorbehouden aan sociale werkplaatsen/ondernemers conform artikel 2.82 van de Aanbestedingswet. Dit betekent dat uw organisatie maatschappelijke en professionele integratie van personen met een beperking of kansarmen tot hoofddoel dient te hebben, en ten minste 30% van uw werknemers moeten werknemers met een beperking of kansarme werknemers zijn. De eis dat 30% van de werknemers binnen de doelgroepen van artikel 2.82 Aanbestedingswet valt, moet op een substantiële manier zijn ingevuld. Kortlopende tijdelijke contracten en nul-urencontracten vormen geen substantiële invulling. De geraamde waarde voor deze opdracht bedraagt € 4.000.000,- exclusief btw en is voor de gehele opdracht inclusief verlengingsopties. Dit is gebaseerd op de 70 FTE die we volgens het quotum van 2027 moeten behalen. Dit kan afwijken indien het quotum verandert gedurende de looptijd van de overeenkomst of indien de UU andere keuzes maakt met betrekking tot de invulling van de participatiewet. Aan deze inschatting kunt u geen rechten ontlenen.
Internal identifier: 26/400.414/001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Wij kunnen vervolgens de raamovereenkomst twee (2) keer verlengen met één (1) jaar.