689542-2026 - Competition
Poland – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – Usługa zabezpieczenia potrzeb wojska w przenośne kontenery prysznicowe dla 16 WOG w Drawsku Pomorskim. Znak postępowania 423/2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa zabezpieczenia potrzeb wojska w przenośne kontenery prysznicowe dla 16 WOG w Drawsku Pomorskim. Znak postępowania 423/2026
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zabezpieczenie potrzeb wojska w prze-nośne kontenery prysznicowe wraz z ich obsługą serwisową: wynajem, ustawienie, obsługa czystościowo-techniczna w obiektach administrowanych przez 16 Wojskowy Oddział Gospo-darczy w Drawsku Pomorskim. Zamówienie obejmuje rejon odpowiedzialności 16 WOG w następujących lokalizacjach Grupa Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie Grupa Zabezpieczenia Złocieniec Grupa Zabezpieczenia Wałcz Grupa Zabezpieczenia Wałcz/Nadarzyce 2. Zamawiający jest uprawniony do zmiany ilości dni oraz ilości urządzeń z zastrzeżeniem, że nie może ulec zwiększeniu wartość całej umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: a) opisie przedmiotu zamówienia b) projekcie umowy 4. Wykonywanie czynności związanych z realizacją usługi polega na kompleksowej codzien-nej obsłudze serwisowej urządzeń sanitarnych tj. opróżnianiu zbiorników bezodpływowych, wywozie i utylizacji ścieków po kąpielowych z łaźni kontenerowych, bieżącym uzupełnianiu środków myjących lub w razie konieczności środków dezynfekujących w dozownikach do mydła, umieszczonych nad umywalkami znajdującymi się w każdym rodzaju kontenerów prysznicowych. Stałym utrzymywaniu odpowiednich warunków higienicznych i czystości, polegającym na wykonaniu przez osoby bezpośrednio świadczące pracę przy ww. czynności w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, w związku z powyższym Zamawiający w trakcie realizacji usługi wymaga zatrudnienia przez Wykonaw-cę i /lub Podwykonawców, wszystkich ww. pracowników realizujących usługę przez cały okres trwania umowy na podstawie umowy o pracę. 5. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób ; W trakcie realizacji Zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu jeden ze wskazanych niżej dowodów w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane w ust. 4 czynności w trakcie realizacji Zamówienia: 1) Oświadczenie Wykonawcy lub Podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu skła-dającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, rodzaju umowy o pracę, zakresu obowiązków i wymiaru etatu oraz pod-pis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu Wykonawcy lub Podwykonaw-cy; 2) Poświadczoną za zgodność z oryginałem odpowiednio przez Wykonawcę lub Podwyko-nawcę zanonimizowaną kopię umowy/umów o pracę osób wykonujących w tracie reali-zacji Zamówienia czynności, których dotyczy ww. oświadczenie Wykonawcy lub Podwy-konawcy (wraz z dokumentem regulującym zakres obowiązków, jeżeli został sporządzo-ny). Zanonimizowaną kopia umowy/umów powinna zawierać: rodzaj wykonywanych czynności (stanowisko), datę zawarcia umowy, rodzaj umowy i wymiar etatu, na którym pracownik jest zatrudniony; 3) Zanonimizowaną kopię dowodu potwierdzającego zgłoszenie przez pracodawcę pracowni-ków wykonujących czynności na rzecz Zamawiającego do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego.
Internal identifier: 423/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 23.Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 100 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
689542-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane – Usługa zabezpieczenia potrzeb wojska w przenośne kontenery prysznicowe dla 16 WOG w Drawsku Pomorskim. Znak postępowania 423/2026
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 423/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje: