See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów medycznych, jednorazowego sprzętu endoskopowego i wodorowęglanu sodu do dializy
Description: Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Liczba pakietów – 23 Pakiet nr 1 – Filtr spirometryczny Pakiet nr 2 – Cement kostny (kościozastępczy, bioprzebudowalny) Pakiet nr 3 – Gąbka sterylna (czyściki) Pakiet nr 4 – Ewakuatory laparoskopowe Pakiet nr 5 – Ubrania operacyjne Pakiet nr 6 – Akcesoria urologiczne Pakiet nr 7 – Materiał opatrunkowy Pakiet nr 8 – Jednorazowy sprzęt endoskopowy do cholangiografiiv Pakiet nr 9 – Wodorowęglan sodu do dializy Pakiet nr 10 – Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego Pakiet nr 11 – Prowadnica do rurki intubacyjnej Pakiet nr 12 – Rurki intubacyjne z mankietem niskociśnieniowym Pakiet nr 13 – Kasety do ogrzewania płynów Fluido Pakiet nr 14 – Strzykawka żółta Pakiet nr 15 – Strzykawki do gazometrii Pakiet nr 16 – Sterylny zestaw do wykonywania USG Pakiet nr 17 – Klipsy laparoskopowe Pakiet nr 18 – Noże harmoniczne - kolproktologia Pakiet nr 19 – Staplery endoskopowe - kolproktologia Pakiet nr 20 – Staplery liniowe - kolproktologia Pakiet nr 21 – Zestaw do drenażu przezskórnego Pakiet nr 22 – Podkłady medyczne w rolkach Pakiet nr 23 – Naklejki samoprzylepne na butelki i strzykawki
Internal identifier: Zp/53/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141310 Syringes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 – Filtr spirometryczny
Description: Przedmiotem zamówienia jest materiałów medycznych, jednorazowego sprzętu endoskopowego i wodorowęglanu sodu do dializy dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo-cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 1 – Filtr spirometryczny
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 – Cement kostny (kościozastępczy, bioprzebudowalny)
Internal identifier: Pakiet nr 2 – Cement kostny (kościozastępczy, bioprzebudowalny)
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 – Gąbka sterylna (czyściki)
Internal identifier: Pakiet nr 3 – Gąbka sterylna (czyściki)
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 – Ewakuatory laparoskopowe
Internal identifier: Pakiet nr 4 – Ewakuatory laparoskopowe
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 – Ubrania operacyjne
Internal identifier: Pakiet nr 5 – Ubrania operacyjne
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 – Akcesoria urologiczne
Internal identifier: Pakiet nr 6 – Akcesoria urologiczne
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7 – Materiał opatrunkowy
Internal identifier: Pakiet nr 7 – Materiał opatrunkowy
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8 – Jednorazowy sprzęt endoskopowy do cholangiografii
Internal identifier: Pakiet nr 8 – Jednorazowy sprzęt endoskopowy do cholangiografii
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9 – Wodorowęglan sodu do dializy
Internal identifier: Pakiet nr 9 – Wodorowęglan sodu do dializy
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10 – Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Internal identifier: Pakiet nr 10 – Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11 – Prowadnica do rurki intubacyjnej
Internal identifier: Pakiet nr 11 – Prowadnica do rurki intubacyjnej
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12 – Rurki intubacyjne z mankietem niskociśnieniowym
Internal identifier: Pakiet nr 12 – Rurki intubacyjne z mankietem niskociśnieniowym
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13 – Kasety do ogrzewania płynów Fluido
Internal identifier: Pakiet nr 13 – Kasety do ogrzewania płynów Fluido
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14 – Strzykawka żółta
Internal identifier: Pakiet nr 14 – Strzykawka żółta
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15 – Strzykawki do gazometrii
Internal identifier: Pakiet nr 15 – Strzykawki do gazometrii
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16 – Sterylny zestaw do wykonywania USG
Internal identifier: Pakiet nr 16 – Sterylny zestaw do wykonywania USG
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17 – Klipsy laparoskopowe
Internal identifier: Pakiet nr 17 – Klipsy laparoskopowe
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18 – Noże harmoniczne - kolproktologia
Internal identifier: Pakiet nr 18 – Noże harmoniczne - kolproktologia
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19 – Staplery endoskopowe - kolproktologia
Internal identifier: Pakiet nr 19 – Staplery endoskopowe - kolproktologia
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20 – Staplery liniowe - kolproktologia
Internal identifier: Pakiet nr 20 – Staplery liniowe - kolproktologia
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21 – Zestaw do drenażu przezskórnego
Internal identifier: Pakiet nr 21 – Zestaw do drenażu przezskórnego
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22 – Podkłady medyczne w rolkach
Internal identifier: Pakiet nr 22 – Podkłady medyczne w rolkach
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23 – Naklejki samoprzylepne na butelki i strzykawki
Internal identifier: Pakiet nr 23 – Naklejki samoprzylepne na butelki i strzykawki