2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA ZESTAWÓW DO CIĄGŁEJ TERAPII NERKOZASTĘPCZEJ RAZEM Z DZIERŻAWĄ 4 APARATÓW DO CIĄGŁYCH TERAPII NERKOZASTĘPCZYCH Z REGIONALNĄ ANTYKOAGULACJĄ CYTRYNIANOWĄ LUB OGÓLNOUSTROJOWĄ NA OKRES 24 MIESIĘCY
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do ciągłej terapii nerkozastępczej razem z dzierżawą 4 aparatów do ciągłych terapii nerkozastępczych z regionalną antykoagulacją cytrynianową lub ogólnoustrojową dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy w następującym asortymencie: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2A i 2B do niniejszej SWZ. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części.
Internal identifier: DZP/80/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33181000 Renal support devices
Additional classification (cpv): 33181510 Renal fluid, 33181500 Renal consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1.
Description: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2A do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy) oraz w załączniku nr 2B do SWZ ( Formularz parametrów wymaganych).
Internal identifier: Część nr 1.