2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawy odczynników do wykonywania badań parametrów krytycznych (RKZ) wraz z dzierżawą analizatorów dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa odczynników do wykonywania badań parametrów krytycznych (RKZ) wraz z dzierżawą analizatorów. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) oraz Załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie w ilościach, asortymencie i do Zamawiających wskazanych w załączniku nr 4.SOPZ do SWZ.
Internal identifier: 9/ZP/SZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Additional classification (cpv): 38434520 Blood analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1.Część nr 1
Internal identifier: 1.Część nr 1
Options:
Description of the options: 1.1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1.2. Zakres opcji wskazano w Załączniku nr 4.SOPZ. Załącznik nr 4.1. Formularz cenowy, zamówienie w ramach opcji. 1.3. Zamawiający może skorzystać z opcji w terminie 48 miesięcy od daty podpisania umowy. 1.4. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. 1.5. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z opcji nie skorzysta. Wykonawca nie jest obowiązany do realizacji zakresu opcjonalnego w zakresie, w jakim zastrzeżone prawo opcji nie zostało uruchomione przez Zamawiającego zgodnie z zapisami niniejszej umowy, jak również Wykonawca nie może domagać się jego realizacji.
Lot: LOT-0002
Title: 2.Część nr 2
Internal identifier: 2.Część nr 2