690328-2026 - Competition
Czechia – Tyre-remoulding services – Poskytování služeb protektorování pneumatik
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Poskytování služeb protektorování pneumatik
Description: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb protektorování pneumatik používaných na vozidlech městské hromadné dopravy provozovaných Zadavatelem.
Internal identifier: SVZ-99-26-OŘ-Ja
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50116510 Tyre-remoulding services
Additional classification (cpv): 80510000 Specialist training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem sektorové veřejné zakázky je poskytování služeb protektorování pneumatik používaných na vozidlech městské hromadné dopravy provozovaných Zadavatelem.
Options:
Description of the options: viz. zadávací dokumentace