690858-2026 - Competition
Netherlands – Cleaning services – Schoonmaakonderhoud
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakdienstverlening op de locaties van QliQ Primair Onderwijs. Tot de scope van de opdracht behoren alle schoonmaakwerkzaamheden, waaronder reguliere schoonmaak, periodieke werkzaamheden, glasbewassing, specialistische werkzaamheden en extra werkzaamheden op afroep. Het leveren van sanitaire voorzieningen is geen onderdeel van de opdracht. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Vijf (5) maal twaalf (12) maanden