2. Procedure
Procedure
Title: Co-creatielabs Curriculum & Pedagogische en didactische vakbekwaamheid
Description: In deze aanbesteding kunnen inschrijvers een inschrijving indienen voor het opzetten, uitvoeren, evalueren en onderzoeken van co-creatielabs op het gebied van Curriculum & Pedagogische en didactische vakbekwaamheid. Deze aanbesteding heeft als doel dat scholen en onderzoekers in co-creatie kansrijke aanpakken (door)ontwikkelen binnen deze thema's en deze uitvoeren, onderzoeken en opschalen. Deze aanbesteding bestaat uit twee percelen. Zie voor meer informatie het beschrijvend document en de bijlagen behorende bij deze aanbesteding. De opdracht bestaat uit twee percelen, beide zijn een onderzoek. Perceel 1: € 3.305.000,00 exclusief BTW Perceel 2: € 3.305.000,00 exclusief BTW
Internal identifier: 2026020IK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Co-creatielabs Curriculum
Description: Zie voor meer informatie het Beschrijvend document. Perceel 1: € 3.305.000,00 exclusief BTW.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Nvt
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Pedagogische en didactische vakbekwaamheid
Description: Zie voor meer informatie het Beschrijvend document. Perceel 2: € 3.305.000,00 exclusief BTW
Internal identifier: 2