2. Procedure
Procedure
Title: Telemetriesysteem rioolgemalen gemeente Deventer
Description: Het doel is een nieuw, veilig, gebruiksvriendelijk en toekomstbestendig telemetriesysteem voor de objecten in het rioolstelsel van de gemeente Deventer. De Opdrachtgever beoogt een ervaren Leverancier die klantgericht is, innovatieve verbeteringen aandraagt en investeert in technologische ontwikkelingen. De Opdrachtgever zoekt een duurzaam partnerschap, waarbinnen toekomstige ontwikkelingen van de gemeente en partners efficiënt en vakkundig worden gerealiseerd. 1 miljoen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71334000 Mechanical and electrical engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .