691900-2026 - Competition
Norway – Health and social work services – Legevikar - Parallell rammeavtale
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Legevikar - Parallell rammeavtale
Description: Bardu kommune ønsker å inngå parallelle rammeavtaler med inntil ti leverandører om kjøp av vikartjenester til Bardu legekontor.
Internal identifier: 26/24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Anskaffelsen gjennomføres i henhold til lov om offentlige anskaffelser av 17. juni 2016 (LOA) og forskrift om offentlige anskaffelser (FOA) FOR 2016-08-12-974. del I og del III. Kontraktstildeling vil bli foretatt etter prosedyren åpen anbudskonkurranse, jfr. FOA § 13- 1(1).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85120000 Medical practice and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000