691983-2026 - Competition
Romania – Electro-encephalographs – Sistem EEG compatibil cu RMN functional cu casti EEG de 32 de canale si bucle din fir de carbon incorporate pentru atenuarea zgomotului de miscare in RMN
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sistem EEG compatibil cu RMN functional cu casti EEG de 32 de canale si bucle din fir de carbon incorporate pentru atenuarea zgomotului de miscare in RMN
Description: Se doreste achizitia de Echipamente de laborator cu accesorii , montaj , transport si instructaj inclus - 1 buc . Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 15LD-PNIV/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33121100 Electro-encephalographs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Sistem EEG compatibil cu RMN functional cu casti EEG de 32 de canale si bucle din fir de carbon incorporate pentru atenuarea zgomotului de miscare in RMN
Internal identifier: 1