692028-2026 - Competition
Latvia – Operating theatre devices and instruments – Instrumentu piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” endoskopijas kabinetam
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Instrumentu piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” endoskopijas kabinetam
Description: Iepirkuma priekšmets ir dažādu instrumentu piegāde endoskopiskajām manipulācijām 24 (divdesmit četrus) mēnešus no līguma spēkā stāšanās dienas vai līdz tiek sasniegts nolīgtais preču apjoms naudas izteiksmē (kurš nosacījums iestājas agrāk) saskaņā ar tehnisko specifikāciju-tehnisko-finanšu piedāvājumu un līguma projektu. Preču piegādes vieta – SIA “Jūrmalas slimnīca”, Vienības prospektā 19/21, Jūrmalā. Iepirkums sadalīts 4 (četrās) daļās. Pretendents var iesniegt piedāvājumu par vienu vai vairākām pilnībā piedāvātām iepirkuma daļām. Pretendentam piedāvājums jāiesniedz par pilnu atklāta konkursa priekšmeta apjomu, t.i., par visām norādītajām pozīcijām konkrētajā iepirkuma daļā.
Internal identifier: SIAJS 2026/14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Biopsijas standziņas
Lot: LOT-0002
Title: Endoskopiskie injektori
Lot: LOT-0003
Title: Hemostāzes skavas
Lot: LOT-0004
Title: Svešķermeņu izvikšanas standziņas