2. Procedure
Procedure
Title: 31003668: Aankondiging van een wijziging DBFM overeenkomst A9 Gaapserdammerweg
Description: Betreffende aanbesteding dateert uit 2014 voor een zogenoemde geïntegreerde contractvorm DBFM voor het ontwerp, aanleg, financiering en onderhoud van de A9 Gaasperdammerweg tot en met 25 juni 2038. Voor een uiteenzetting van de wijzigingen, wordt verwezen naar bijlage “Wijzigingen Gaasperdammertunnel onder artikel 2.163d AW 2012”. Deze Wijzigingen zijn uitgevoerd door de zittende opdrachtnemer IXAS ZUID-OOST BV. Eenmalig inwinnen, verwerken en verstrekken van areaalgegevens voor Gebied RWS, waaronder DTB-, BGT- en KernGIS-gegevens conform de geldende Rijkswaterstaat-standaarden. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Internal identifier: 31003668.0222
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Main features of the procedure: Door de oorspronkelijke aannemer/concessiehouder te verrichten aanvullende werken, diensten of leveringen (artikel 43, lid 1, onder b), van Richtlijn 2014/23/EU, artikel 72, lid 1, onder b), van Richtlijn 2014/24/EU en artikel 89, lid 1, onder b), van Richtlijn 2014/25/EU). De aanvullende werkzaamheden zijn noodzakelijk geworden nu de uitvoeringswerkzaamheden van het project zijn afgerond en Rijkswaterstaat voor beheerdoeleinden dient te beschikken over volledige en actuele areaalgegevens. In WIJZ-00610 is overeengekomen dat geen COINS-leveringen meer plaatsvinden, waardoor een alternatieve levering van areaalgegevens noodzakelijk is geworden. Deze aanvullende werkzaamheden maakten geen onderdeel uit van de oorspronkelijke aanbestedingsstukken. Wijziging van opdrachtnemer is niet mogelijk om technische redenen, omdat IXAS Zuid-Oost B.V. verantwoordelijk is voor ontwerp, realisatie en onderhoud van de infrastructuur en beschikt over de benodigde projectspecifieke data, areaalkennis en systeeminformatie. Inschakeling van een andere opdrachtnemer zou leiden tot aanzienlijke extra kosten, doublures bij gegevensinwinning, vertraging van de areaaloverdracht en risico’s voor de kwaliteit en continuïteit van de beheerinformatie. Daarom kunnen deze aanvullende werkzaamheden uitsluitend door de zittende opdrachtnemer worden uitgevoerd.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221241 Road tunnel construction work
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: De aanbesteding uit 2008 betreft een geïntegreerd DBFM-contract voor ontwerp, aanleg, financiering en onderhoud van de 2e Coentunnel tot 21 december 2037. Omdat in eerdere jaren wijzigingen niet zijn gepubliceerd, voert het projectteam nu een hersteloperatie uit met deze gebundelde publicatie om alsnog aan de verplichting te voldoen. Zie tekst bij de omschrijving.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45221248 Tunnel linings construction work
692932-2026 - Resultados
Países Bajos – Trabajos de construcción de túneles de carretera – 31003668: Aankondiging van een wijziging DBFM overeenkomst A9 Gaapserdammerweg
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31003668.0222
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45221241 Trabajos de construcción de túneles de carretera
Clasificación adicional (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel 1
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45221248 Trabajos de construcción de revestimientos para túneles
See the notice on TED website
Interne identificatiecode: 31003668.0222
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221241 Bouwen van verkeerstunnel
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45221248 Aanbrengen van tunnelbekleding